Masz problemy z cerą, dokucza Ci trądzik? Popraw swoją cerę i pozbądź się trądziku raz na zawsze

Masz problemy z cerą, dokucza Ci trądzik? W jaki sposób można poprawić swoją cerę i pozbyć się trądziku raz na zawsze?

Piękna cera bez trądziku? Trądzik to skomplikowane zaburzenie. Najczęściej nasi pacjenci mają wtedy: bardzo słabe badania krwi, dodatkowo refluks, wzdęcia, problemy z żołądkiem i jelitami, nie rzadko też z zatokami. Często jest to związane z dysbiozą jelitową, SIBO itd. Rozwiązaniem może być podanie enzymów, betainy HCL i wyrównanie niedoborów – oczywiście wszystko pod konkretnymi wskazaniami i z konkretnymi wynikami. Warto wprowadzić przeciwzapalny jadłospis – również z wykluczeniem pszenicy i nabiału, żeby uregulować pracę żołądka i jelit. Konieczne są niskie indeksy i ładunki glikemiczne posiłków.

Kiedyś opisywałam Wam przypadek Leszka u którego trądzik zniknął tylko przy zmianie stylu życia i uregulowania pracy jelit i żołądka – ale probiotykoterapia u Leszka musiała być prowadzona długo, musiał wykluczyć różne alergie i nietolerancje pokarmowe, dopiero wtedy wszystko to, ze wzmożoną probiotykoterapią dało tak niesamowity efekt. Leszek ma już ponad 20 lat, więc trądzik, nie był związany z problemami hormonalnymi, ale bardziej z zaburzona florą bakteryjną.

Udało nam się rozwiązać ten problem, także polecam zawsze dochodzić do przyczyn problemu i skutecznie działać. A jeśli chcecie wiedzieć co jeszcze można zrobić? Jakie są przyczyny trądziku? Jak wspierać leczenie trądziku zmianami w stylu życia to zapraszamy do zakupu naszego webinaru: Webinarium: Trądzik od A do Z


Zainteresował Cię artykuł?

Poszerz swoją wiedzę o wybrane produkty z naszego sklepu – solidna dawka praktycznej wiedzy!

Kategoria: Artykuł, Dieta, Zdrowie, Zdrowy styl życia
Tagi: dieta, dietetyk, flora bakteryjna, jelita, trądzik, zdrowie

Podziel się tym artykułem:

Chcesz więcej darmowej wiedzy?

Obserwuj mnie w social mediach:

Instagram
keyboard_arrow_up