🔥 Nasz pierwszy eBook z przepisami 🍓 “TOP 5 – Zdrowe i pyszne" już dostępny w promocji❗ Kup teraz!

Jeść, czy nie jeść, oto jest pytanie

Jeść, czy nie jeść, oto jest pytanie

Jeść, czy nie jeść, oto jest pytanie? Jeśli, na co dzień jesz zdrowo, trzymasz się wyśrubowanych zaleceń i określonej diety to ODPUŚĆ SOBIE i zjedz to, na co masz ochotę. Jeśli ją masz.

To tylko jeden dzień spośród większości, kiedy trzymasz się tzw.czystej miski. Taki odpust, nie powinien, więc zniweczyć Twoich starań, a może być super ulgą dla psychiki, jeśli czujesz, że Ci to potrzebne.

Wybierz to, co najbardziej lubisz i na co najbardziej masz ochotę i to sobie nałóż w ilości 1 SZTUKI! Jak zjesz, to, co na talerzu i jeszcze będzie Ci mało to wtedy sobie dołóż. Nie rób tak, że jesz oczami i nakładasz sobie wszystko, co tylko na talerz, wtedy zjesz zdecydowanie więcej.

Ciasta i słodkie wybieraj tylko te, które naprawdę lubisz i przed którymi cieknie Ci ślinka. Nałóż sobie kawałek, a nie 5 różnych tafli ciasta, czy pączków. Dopiero kiedy zjesz to, co na talerzu bierz się za ewentualną dokładkję.

Jeśli chcesz spróbować kilku ciast to ukryj sobie 1/3 serwowanego kawałka. W ten sposób kiedy nałożysz sobie 3 różne i tak zjesz tyle, co w jednym kawałku. Im więcej słodkiego chcesz zjeść tym bardziej nie dodawaj dziś cukru do kawy ani herbaty.


Zainteresował Cię ten temat?

Poszerz swoją wiedzę o wybrane produkty z naszego sklepu – solidna dawka praktycznej wiedzy!

Dieta lekkostrawna

119,00 
Czternastodniowy lekkostrawny jadłospis o zbilansowanym ładunku glikemicznym, który zawiera 14 różnych śniadań,…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

Menu