PROMOCJA!
🥗 -20% na wszystkie DIETY, tylko do końca stycznia

SPRAWDŹ

Kiedy Twoje jelita wołają o ratunek?

Kiedy Twoje jelita wołają o ratunek?

Zdrowa kupa, czyli o tym na salonach się nie mówi. Czy wiesz, że kiedy wchodzisz do toalety na 2-kę, to osoba, która wchodzi po Tobie nie powinna skapnąć, że załatwiona była jakaś grubsza sprawa.

Wiesz, że kiedy wchodzisz do toalety to wypróżnianie nie powinno zająć Ci więcej niż minutę? *oczywiście nie mam tu na myśli rekreacyjnego przesiadywania w toalecie z itp.

Wiesz, że ilość zużytego przez Ciebie papieru to powinno być zaledwie kilka listków? Wiesz, że pozycja siedząca na sprzyja zaparciom i problemom z wypróżnianiem? Najlepiej byłoby mieć w podłodze. Żeby przykucnąć, jak w lesie na grzybach.

Możesz wypróbować podkładania pod nogi miski lub specjalnego stołka toaletowego. Hardkorowcy mogą przykucnąć na toalecie.

Oczywiście temat ten nie dotyczy kobiet, bo my przecież TEGO nie robimy.

Jeśli:

 • Nie można po Tobie wejść do toalety
 • Męczysz się i przesiadujesz długie minuty na kibelku
 • Zużywasz pół rolki papieru na posiedzenie
 • Przesz i walczysz o przetrwanie, żeby doprowadzić temat do końca
 • Leje się z Ciebie albo produkujesz królicze bobki

To Twoje jelita wołają o ratunek. Kiedyś to ja kryłam się jak jakiś bandyta idąc do toalety, żeby nikt nie zauważył, że to JA pozostawiłam po sobie ten…smrodek (to mało powiedziane). Całe szczęście, że te czasy już daleko za mną. Na naszej stronie Sandiet mamy sporo materiałów o trawieniu i jelitach. Jeśli chcesz sobie pomoc w tym temacie. Bo kupa mysi być „zdrowa”.


Zainteresował Cię ten temat?

Poszerz swoją wiedzę o wybrane produkty z naszego sklepu – solidna dawka praktycznej wiedzy!

Promocja!

Dieta lekkostrawna

119,20 
Czternastodniowy lekkostrawny jadłospis o zbilansowanym ładunku glikemicznym, który zawiera 14 różnych śniadań,…

 

 

2 Komentarze. Zostaw komentarz

 • Owszem, macie Panie 100% racji, jeśli chodzi o zapach i konsystencję stolca, oraz czas wizyty w toalecie. Natomiast pozycja, jaką przybieramy podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych, to sprawa bardziej złożona. Wiem, że niektórzy używają GOKO itp. urządzeń. Ja siadam wygodnie, całą pupą na ubikacji (pośladki oparte o deskę klozetową). Pochylam tułów lekko do przodu, zaczynam delikatnie przeć, i tak robię kupę.

  Odpowiedz
 • Gdy jestem zdrowy, to prawie nie czuć po mojej wizycie w toalecie. Miałem jednak taką sytuację – pewnej soboty, gdy byłem w pracy, pobolewał mnie brzuch, dokuczały mi wzdęcia i jelitowe gazy. W pewnym momencie musiałem iść do WC. Usiadłem na ubikacji, zrobiłem dużą kupę; nie była miękka, ale lepiła się do muszli, trudniej było ją spłukać. Wtedy zostawiłem po sobie w łazience bardzo kwaśny smrodek…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

Menu