PROMOCJA!
🥗 -20% na wszystkie DIETY, tylko do końca stycznia

SPRAWDŹ

Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli to nie jest Twój dzień!

Hej hej! Ty tam, tak do ciebie mówię! Kobieto lat 40, 60, Facecie lat 20 i wszyscy inni! Nie poddawaj się, nigdy!

  • Nawet jeżeli twoim celem jest coś, co wydaje się nierealne, to pamiętaj o tym, że gdyby ludzie się poddawali, nie mielibyśmy prawdopodobnie dziś elektryczności, żarówki, samolotu, czy silnika. Wiele lat temu te wszystkie rzeczy wydawały się niemożliwe, a jednak latamy dzisiaj w kilka godzin to bardzo daleko położonych krajów – dzięki sile ludzi, którzy nie poddawali się.
  • Nie poddawaj się także, gdy twoim celem jest coś małego, a ciągle brakuje na to energii i chęci. Warto sobie swoje cele zapisywać i co jakiś czas patrzeć na nie, żeby wiedzieć, do czego dążymy, czego chcemy i co w naszym życiu jest ważne.
  • Nie poddawaj się też, jeżeli znowu zacząłeś dietę i Ci nie wyszło… Pamiętaj, że każdy najmniejszy element zmieniony w diecie, przyczyni się do twojego lepszego samopoczucia i zdrowia, a w konsekwencji do sylwetki – więc w końcu dasz radę.
  • Wspieram Cię ja, dziewczyna, która pochodzi z biednego domu, która była jedną z najbardziej przezywanych i nękanych osób w klasie, która w siebie nie wierzyła i myślała, że jest najbrzydszą dziewczyną na świecie i wiele razy chciała umrzeć i zniknąć… A dziś spełnia się zawodowo, prywatnie i dąży do spełniania swoich marzeń każdego dnia.

Zainteresował Cię artykuł?

Poszerz swoją wiedzę o wybrane produkty z naszego sklepu – solidna dawka praktycznej wiedzy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

Menu