Cotygodniowe przemyślenia 🙂

Cotygodniowe przemyślenia :)

Niedziela to i cotygodniowe przemyślenia. Dlaczego tak jest, że ludzie mądrzy, naprawdę mądrzy cały czas czują, że wiedzą za mało i nie dostrzegają swojej wiedzy? A z kolei osoby które uzyskały podstawową wiedzę w danym zakresie zachowują się jakby wiedziały wszystko. Ilu mamy takich ekspertów, którzy sami siebie nimi mianowali. I to jest ten problem.

Poniżanie się. Znam naprawdę mase takich osób! Codziennie podziwiam za wiedzę czy sylwetkę czy inną ciężka prace ale kiedy to mówię, to słyszę, że przesadzam… Osiągnęłaś super sukces. Swoją ciężką pracą. Dostałaś awans, otworzyłaś firmę czy schudłaś.

Ludzie mówią – wow gratulacje! A Ty? – nie, to przypadkiem mi się udało. Albo – nie, to nic takiego. A w sumie mogłabyś powiedzieć – dziękuje, tak. Doszłam do tego ciężką pracą. Do tego kosztowało mnie to sporo odwagi i wyrzeczeń. Fajnie, że to doceniasz. Udawana skromność nie jest Ci potrzebna.

Doceń siebie i swoje sukcesy. Wypisuj je gdzieś. Możesz wrzucać do słoika i otwierać w trudnych dniach. To nie muszą być sukcesy typu zarobiony milion. Czasem to wstanie z łóżka, czasem przeczytanie książki a jeszcze innym razem zadowolenie klienta.

Komu dziś powiesz, że jest przezajebisty i nie musi być skromny? Ja mojej @jedzlepiejzem.


Zainteresował Cię ten temat?

Poszerz swoją wiedzę o wybrane produkty z naszego sklepu – solidna dawka praktycznej wiedzy!

Kategoria: Dieta, Dietetyka kliniczna, Zdrowie, Zdrowy styl życia
Tagi: kobieta, przemyślenia

Podziel się tym artykułem:

Chcesz więcej darmowej wiedzy?

Obserwuj mnie w social mediach:

Instagram
keyboard_arrow_up