Dbasz o swoje wewnętrzne dziecko? Pielęgnujesz swoje szczęście?

Dbasz o swoje wewnętrzne dziecko? Pielęgnujesz swoje szczęście?

„W naszym życiu nie ma ważniejszego zdania niż to zdanie, które mamy o nas samych”! Jak często robisz to co podpowiada Ci serducho nie oglądając się na innych?

Dbasz o swoje wewnętrzne dziecko? Pielęgnujesz swoje szczęście? To niezwykle ważna rzecz, by dążyć do bycia ze sobą w zgodzie i lubić siebie niezależnie od wyglądu, wagi, opinii innych czy pory roku.

  • Nie czekaj aż schudniesz kilogram, 5, 10 kg czy 500 gram – bo co jeśli żaden wynik Cię nie zadowoli nawet za 20 kg nie będziesz z siebie dumna/dumny?!
  • Nie czekaj do urlopu żeby złapać promienie słońca – a co jeśli będzie żałosna pogoda na Twoim urlopie? Albo zdarzy się coś nieprzewidzianego co odsunie Twój wyjazd?!
  • Nie czekaj aż pójdziesz na plac zabaw z dzieckiem żeby bezkarnie się pobawić (bo dorosłym przecież nie wypada)- a co jeśli zobaczysz, że inni dorośli siedzą grzecznie na ławkach i tylko patrzą na dzieciaki zamiast się z nimi bawić i będzie Ci wstyd zacząć hasać przed nimi?!
  • Nie czekaj aż skończysz wszystkie milion obowiązków żeby dać sobie moment relaksu – bo możesz paść na twarz ze zmęczenia i odprężyć się dopiero za tydzień/miesiąc a może dopiero za kilka lat, bo zawsze jest coś do zrobienia. Łap dla siebie chwile.

Zainteresował Cię ten temat?

Poszerz swoją wiedzę o wybrane produkty z naszego sklepu – solidna dawka praktycznej wiedzy!

Kategoria: Artykuł, Dieta, Dietetyka kliniczna, Porady dietetyka, Zdrowie, Zdrowy styl życia
Tagi: rozwój osobisty, zdrowa zmiana, zdrowie

Podziel się tym artykułem:

Chcesz więcej darmowej wiedzy?

Obserwuj mnie w social mediach:

Instagram
keyboard_arrow_up