Kwas Omega 3

Wielu ludzi nie cierpi smaku tranu, oleju lnianego, czy też oleju z czarnuszki. Przez to rezygnuje z ich suplementowania i włączania do swojej diety. To prosta droga do stracenia ogromu zdrowotnych właściwości tych produktów. Kwasy omega 3 z tranu są bardzo łatwo przyswajalne, a to jedne z najważniejszych składników budujących nasze zdrowie, odporność, długowieczność, pracę mózgu. Kapsułek z apteki trzeba często łyknąć przynajmniej 10, żeby zawierały odpowiednią dawkę EPA i DHA, czyli minimum 1000mg.

Kto chce połykać tyle tabletek?

Olej lniany szybko się psuje, mała buteleczka na miesiąc to max, bo potem istnieje ryzyko, że cenne tłuszcze uległy utlenieniu (czytaj popsuciu) i zamiast wspierać zdrowie, jako utlenione mogą je podkopywać.
Kiedy kupujesz drogocenny dla zdrowia olej, a potem każdego dnia toczysz ze sobą walkę „wypić, czy nie wypić?” nie dość, że tracisz swoje pieniądze na to wydane to jeszcze uciekają Ci korzyści dla zdrowia z suplementacji tymi składnikami. Jest na to sposób.

Podaję instrukcję dla ułatwienia.

  1. Przygotuj sobie napar z herbaty o wyraźnym smaku, np. miętowa, owocowa lub wodę z dodatkiem cytryny, mięty.
  2. Podejdź do lodówki i postaw napój to blisko siebie.
  3. Wyciągnij z lodówki butelkę z olejem do wypicia.
  4. Weź łyżeczkę/łyżkę.
  5. Nalej go na łyżeczkę/łyżkę wybranego do picia oleju/ziół, czy jakiegokolwiek smrodliwego płynu do wypicia o zdrowotnych właściwościach.
  6. Zatknij sobie NOS, tak by nic nie czuć i nie móc przez niego oddychać.
  7. Szybko połknij zawartość łyżeczki/łyżki i cały czas mając zatknięty nos popij kilkoma łykami przygotowanego wcześniej napoju.

*Ta akcja ma trwać szybko, nie zatykaj nosa na 5 minut, nie masz się podduszać, tylko przytkać nosacza na potrzeby połknięcia płynu.
Puść nozdrza i weź wdech.

Właśnie misja została wykonana, a Ty jesteś zdrowsza/zdrowszy i do tego nic nie czujesz w buzi, co mogłoby Cię odrzucać. To działa, sama to stosuję przyjmując tran, czy olej lniany.

80-90 % odczuwanego smaku to tak naprawdę odczucia zapachowe. Kiedy zatkasz nos, połkniesz coś śmierdzącego i jeszcze przepłuczesz kubki smakowe zmywając z nich smak, możesz wypić najgorsze obrzydlistwo nic nie czując.

Podaj dalej. Ta metoda jest dziecinnie prosta i skuteczna, a wielu ludzi o niej nie wie.

A Ty, jakie masz patenty na takie zdrowotne ‘śmierdziochy”?


Zainteresował Cię artykuł?

Poszerz swoją wiedzę o wybrane produkty z naszego sklepu – solidna dawka praktycznej wiedzy!

Kategoria: Artykuł, Dieta, Witaminy, Zdrowie
Tagi: kwas omega 3, olej lniany, tran, witaminy, zdrowie

Podziel się tym artykułem:

Chcesz więcej darmowej wiedzy?

Obserwuj mnie w social mediach:

Instagram
keyboard_arrow_up