Nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli to nie jest Twój dzień!

Hej hej! Ty tam, tak do ciebie mówię! Kobieto lat 40, 60, Facecie lat 20 i wszyscy inni! Nie poddawaj się, nigdy!

  • Nawet jeżeli twoim celem jest coś, co wydaje się nierealne, to pamiętaj o tym, że gdyby ludzie się poddawali, nie mielibyśmy prawdopodobnie dziś elektryczności, żarówki, samolotu, czy silnika. Wiele lat temu te wszystkie rzeczy wydawały się niemożliwe, a jednak latamy dzisiaj w kilka godzin to bardzo daleko położonych krajów – dzięki sile ludzi, którzy nie poddawali się.
  • Nie poddawaj się także, gdy twoim celem jest coś małego, a ciągle brakuje na to energii i chęci. Warto sobie swoje cele zapisywać i co jakiś czas patrzeć na nie, żeby wiedzieć, do czego dążymy, czego chcemy i co w naszym życiu jest ważne.
  • Nie poddawaj się też, jeżeli znowu zacząłeś dietę i Ci nie wyszło… Pamiętaj, że każdy najmniejszy element zmieniony w diecie, przyczyni się do twojego lepszego samopoczucia i zdrowia, a w konsekwencji do sylwetki – więc w końcu dasz radę.
  • Wspieram Cię ja, dziewczyna, która pochodzi z biednego domu, która była jedną z najbardziej przezywanych i nękanych osób w klasie, która w siebie nie wierzyła i myślała, że jest najbrzydszą dziewczyną na świecie i wiele razy chciała umrzeć i zniknąć… A dziś spełnia się zawodowo, prywatnie i dąży do spełniania swoich marzeń każdego dnia.

Zainteresował Cię artykuł?

Poszerz swoją wiedzę o wybrane produkty z naszego sklepu – solidna dawka praktycznej wiedzy!

Kategoria: Artykuł, Choroby, Dieta, Zdrowie, Zdrowy styl życia
Tagi: cieżka praca, kobieta, mężczyzna, motywacja

Podziel się tym artykułem:

Chcesz więcej darmowej wiedzy?

Obserwuj mnie w social mediach:

Instagram
keyboard_arrow_up