Odchudzanie i dieta. Nie bój się jeść, wyznacz sobie cele i przestań szukać wymówek!

Przestań szukać wymówek. Jeśli chcesz być szczupły/zbudowany/cokolwiek określ plan działania/określ cele i zastanów się w jakim realnym czasie jesteś w stanie osiągnąć cel.

Nie, nie. To nie tak, że musisz rezygnować ze wszystkich przyjemności. To nie tak, że już nigdy nie zjesz Milki. Jeśli to kochasz – wprowadź to w swoją dietę, zaplanuj kiedy i ile możesz zjeść aby nie zniweczyć celu. Bo umówmy się – kilka kostek raz kiedyś nic nie zniszczy. Ale 2 i więcej pasków codziennie jeśli jesz je ponad program swoich kalorii – już tak.

Najgorsze widzieć swoją dietę w odcieniach czarno białych. Czyli czarne – dieta rygorystycznie trzymana na 100%. A białe – jesz bez opamiętania, jakby jutra nie było. A są odcienie szarości – przecież masz święta, imprezy rodzinne, spotkania ze znajomymi, wakacje.

Pamiętaj, to jedzenie ma się bać Ciebie, nie Ty jedzenia. Ograniczona ilość cukru Cię nie zabije. Fast foodow, lodów i innych niezdrowych pokarmów tez nie. Mało tego, nie wpłynie negatywnie na Twoja sylwetkę jeśli pójdziesz to spalić lub zjesz okazjonalnie. Pracuj nad swoimi relacjami z jedzeniem. Jeśli boisz się jedzenia – idź do psychologa. Jeśli jesz za dużo przez emocje – idź do psychologa. A w domowym zaciszu możesz zapisywać o czym dokładnie myślisz – pochłaniając kolejne kalorie? O swoim dniu i stresie? O tym, że nie masz partnera? Że za kimś tęsknisz? Niestety, najczęściej zajadanie to niespełnione potrzeby i wachlarz emocji. Popracuj, zaczynajac od głowy, a zobaczysz jak bardzo zmieni się Twoje życie i sylwetka.


Zainteresował Cię artykuł?

Poszerz swoją wiedzę o wybrane produkty z naszego sklepu – solidna dawka praktycznej wiedzy!

Dieta na redukcję, dieta na odchudzanie

Dieta na redukcję

149,00  brutto

Schudnij zdrowo, smacznie i bez jo-jo. Zapobiegaj nawrotom wagi. Wreszcie schudniesz trwale!…
Kategoria: Artykuł, Dieta, Zdrowe produkty, Zdrowie, Zdrowy styl życia
Tagi: dieta, dietetyk, kalorie, posiłek, sylwetka, zdrowie

Podziel się tym artykułem:

Chcesz więcej darmowej wiedzy?

Obserwuj mnie w social mediach:

Instagram
keyboard_arrow_up