Odpocznij od codzienności

Oderwij się od telefonu i odpocznij - zero stresu!

Człowiek 21 wieku jest przebodźcowany smartfon, telewizja, Internet, szybkie tempo życia, praca, gotowanie, sprzątanie, usypianie dzieci, film, sen, bombardujące nas reklamy, cały czas w ruchu, cały czas nasz umysł pracuje na pełnych obrotach jak nie rozmyślamy to pracujemy.

STOP – Przerwij błędne koło!

Ilość informacji, które dostarczamy każdego dnia jest przeogromna to powoduje, iż nasz mózg kolokwialnie mówiąc „nie daje rady”. Chroniczny brak czasu doskwiera większości ludzi, z którymi się spotykam. Niestety przyczynia się to do niezadowolenia z życia, zagubienia, permanentnego stresu oraz braku zadowolenia z osiągniętych sukcesów, tego chcesz?

Człowiek 21 oprócz bardzo złej diety charakteryzuje się również brakiem regeneracji. Regeneracja jest podstawą dla naszego dobrego samopoczucia. Brak snu, odpoczynku czy wyciszenia przyczynia się do zwiększenia ryzyka wielu chorób, przyczynia się do depresji, braku energii, niezadowolenia z życia czy mgły umysłowej.

Zwolnij! Daj sobie chwilę. Poświęć 15-30 minut na wyłączenie się, odłącz wtyczkę, wyłącz wszystkie przeszkadzacie, tv, telefon i inne. Daj sobie czas na niemyślenie, oczyść umysł, skup się na niczym a poziom Twojego stresu nagle spadnie, Twoje samopoczucie nagle się poprawi, przestaniesz być nerwowy, zestresowany.


Zainteresował Cię ten temat?

Poszerz swoją wiedzę o wybrane produkty z naszego sklepu – solidna dawka praktycznej wiedzy!

 

Kategoria: Artykuł, Dieta, Dietetyka kliniczna, Zdrowie, Zdrowy styl życia
Tagi: dieta, dietetyka, regeneracja, stres

Podziel się tym artykułem:

Chcesz więcej darmowej wiedzy?

Obserwuj mnie w social mediach:

Instagram
keyboard_arrow_up