Poradnia SanDiet od marca w Olsztynie

Kochani! Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Już oficjalnie, od marca nasza poradnia będzie działać także w województwie Warmińsko-Mazurskim, a konkretnie w Olsztynie. Nasz dietetyk, Magdalena Hołodiuk wraz z zespołem I.V. Clinic Olsztyn już szykują dla Was gabinet.

Z tej okazji mamy dla Was kilka niespodzianek!

Pierwsze 5 osób, które napiszą maila na adres magda@sandiet.pl w tytule wiadomości wpisując ”Konsultacja OLSZTYN” otrzymają darmową 30 minutową konsultację dietetyczną. Konsultacje odbywać się będą w dniach 6-7 marca w godzinach 9:00 – 11:00 w Olsztynie przy ulicy Leśnej 14/6h.

8 marca z okazji Dnia Kobiet Magda poprowadzi darmowy wykład pt. “Dieta w chorobie Hashimoto”. Miejsce: Olsztyn ul.Leśna 14/6h, godzina: 17.30. Wstęp tylko dla Pań, liczba miejsc: 15, decyduje kolejność zgłoszeń; zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: magda@sandiet.pl w tytule wiadomości wpisując ‘‘WYKŁAD 8.03

9 marca również w Olsztynie odbędzie się wykład ”Odchudzanie- fakty i mity dietetyczne”. Szczegóły podamy wkrótce, więc śledźcie uważnie nasz profil.


Zainteresował Cię artykuł?

Poszerz swoją wiedzę o wybrane produkty z naszego sklepu – solidna dawka praktycznej wiedzy!

Kategoria: Dieta
Tagi: dietetyk, Olsztyn

Podziel się tym artykułem:

Chcesz więcej darmowej wiedzy?

Obserwuj mnie w social mediach:

Instagram
keyboard_arrow_up