Wypróżnianie i zaparcia

Czy wiesz, że kiedy wchodzisz do toalety na 2kę, to osoba, która wchodzi po Tobie nie powinna skapnąć, że załatwiona była jakaś grubsza sprawa. Wiesz, że kiedy wchodzisz do toalety to wypróżnianie nie powinno zająć Ci więcej niż minutę? *oczywiście nie mam tu na myśli rekreacyjnego przesiadywania w toalecie z telefonem. Wiesz, że ilość zużytego przez Ciebie papieru to powinno być zaledwie kilka listków?

Wiesz, że pozycja siedząca na sprzyja zaparciom i problemom z wypróżnianiem?

Najlepiej byłoby mieć w podłodze dziurę. Żeby przykucnąć, jak w lesie na grzybach. Możesz wypróbować podkładania pod nogi miski lub specjalnego stołka toaletowego. Hardkorowcy mogą przykucnąć na toalecie.

Oczywiście temat ten nie dotyczy kobiet, bo my przecież tego nie robimy.

Jeśli:
– nie można po Tobie wejść do toalety,
– męczysz się i przesiadujesz długie minuty na ubikacji,
– zużywasz pół rolki papieru na posiedzenie  przesz i walczysz o przetrwanie, żeby doprowadzić temat do końca,
– leje się z Ciebie albo produkujesz królicze bobki.

To Twoje jelita wołają o pomstę do nieba. Zastanów się jak to jest u Ciebie z tymi sprawami. Post dedykuję Pani, która wczoraj weszła przede mną do toalety i niemal spaliła klamkę ilością siarkowodoru wydobytego ze swojego wnętrza.

Choć uciekłam z tej toalety, bo nie dało się tam wytrzymać, to szczerze mówiąc współczułam jej bardzo wiedząc jak cierpi z tym wstydliwym tematem.

Kiedyś to ja kryłam się jak jakiś bandyta idąc do toalety, żeby nikt nie zauważył, że to ja pozostawiłam po sobie ten…smrodek (to mało powiedziane). Wyszłam z tego i wiem jak skutecznie pomagać w tych sprawach.

Chcecie posty o tym jak mieć zdrowe jelita i nie przechodzić przez te wszystkie kibelkowe traumy??? Jedną z podpowiedzi na swojej tablicy wrzuciła dziś @ Paulina Ihnatowicz.

Wybaczcie, że poruszam taki temat przy niedzieli.


Zainteresował Cię artykuł?

Poszerz swoją wiedzę o wybrane produkty z naszego sklepu – solidna dawka praktycznej wiedzy!

Kategoria: Choroby, Zdrowy styl życia
Tagi: jelita, wypróżnianie, zaparcia

Podziel się tym artykułem:

Chcesz więcej darmowej wiedzy?

Obserwuj mnie w social mediach:

Instagram
keyboard_arrow_up