FAQ

Oto najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.

live_help

Wizyta

Instrukcje dotyczące przygotowania się do wizyty znajdziesz tutaj – kliknij i zobacz, natomiast informacje dotyczące przebiegu samej wizyty znajdują się tutaj – kliknij i zobacz .  W celu ułatwienia wizyty – po umówieniu się na konsultację wysyłamy również Tobie na podany adres mailowy instrukcję przygotowania się do spotkania.

Czas oczekiwania na konsultację to nawet do 6-8 tygodni. Jeśli zależy Ci na czasie, poinformuj o tym naszą asystentkę. Gdy zwolni się miejsce – poinformujemy Cię.

Na pierwszym spotkaniu można otrzymać jedynie ustne wskazówki, co do zmiany diety i zaleceń suplementacyjnych. Nie dajemy gotowców, przygotowujemy indywidualne rozwiązania.

Tak, zgłoś to przy rejestrowaniu się na wizytę. Jeżeli będzie to Twoja osoba towarzysząca, może przysłuchiwać się spotkaniu. Jeżeli jednak macie zamiar poruszyć przypadek tej osoby i rozmawiać na Twój i jej temat potraktuj to jak rejestrację dwóch konsultacji (zgłoś to przy zapisywaniu się na spotkanie), ponieważ będziemy potrzebować więcej czasu niż 55-60 minut.

Dieta

Czas oczekiwania na dietę od momentu pierwszego spotkania to 10 max 14 dni.

Może tak być, że organizm się przestawia, oczyszcza. To zjawisko jest też opisane w zaleceniach dołączonych do poradnika z dietą. Obserwuj swój organizm. Sytuacja powinna się poprawić. Gdyby działo się coś silnie niepokojącego prosimy o kontakt. Pamiętaj, by o tym incydencie na wizycie kontrolnej.

Jest to opisane w zaleceniach dołączonych do poradnika z dietą. Według zamieszczonych tam wskazówek można zamieniać produkty. Jeśli coś dalej nie będzie jasne wspomnij o tym na wizycie kontrolnej.

Program żywieniowy*.
Obejmuje dietę, zalecenia, suplementację, dodatki.
– Indywidualnie rozpisana dieta pod Twoje dolegliwości/choroby/symptomy, wyniki badań. Dieta rozpisana jest na okres 14 dni – każdy dzień jest inny od poprzedniego i różnorodny, tak by plan był wystarczający na długi czas współpracy. Dieta zawiera dokładne przepisy  i sposoby przygotowywania posiłków. Podajemy miary domowe – proste i łatwe dla każdego. Dieta rozpisywana jest na ilość posiłków ustaloną przez nas wraz z pacjentem.
– Zalecenia dodatkowe – znajdziesz w nich informację, kiedy i jaką wodę pić, na czym smażyć, czy bać się cholesterolu, co może spotkać się w czasie diety, czy możesz podjadać, jak komponować posiłki i wiele innych. To ponad 50 stron zebranych przez nas najlepszych porad.
– Suplementacja układana pod Twoje problemy i dolegliwości zdrowotne. Bierzemy pod uwagę leki oraz suplementy, jakie przyjmowałeś do tej pory oraz wskazujemy Ci jakprzyjmować suplementy, by jak najlepiej się wchłaniały.  Dostaniesz od nas konkretne firmy oraz ilości suplementów wraz z linkami i propozycjami kiedy i jak długo je przyjmować..
– Dodatki w postaci plików dla Ciebie. W zależności od problemów dostajesz od nas dodatkowe wskazówki, rady, co jeść poza domem, przepisy, jak wykonać zdrowe słodycze, jak pić wodę, gdzie kryje się cukier, listy dozwolonych produktów, przykładowe listy zakupów wraz z grafiką konkretnych produktów, zadania do wykonania przed dietą, jak radzić sobie z motywacją, co z autoimmunologią oraz pomocniki i poradniki. Wciąż opracowujemy nowe pliki, bo wiemy jak bardzo są przydatne.
Maile kontrolne – w ramach pakietu masz możliwość wymienić 2 maile kontrolne z pytaniami w miesiącu, wątpliwościami czy problemami z naszym dietetykiem.

Na pierwszym spotkaniu można otrzymać jedynie ustne wskazówki, co do zmiany diety i zaleceń suplementacyjnych. Nie dajemy gotowców, przygotowujemy indywidualne rozwiązania.

Nie zajmujemy się rozpisywaniem treningów. Zajmujemy się dietetyką kliniczną. Współpracujemy jednak z trenerami, którzy dobierają odpowiednio trening – możemy ich polecić.

Konsultacje online

Dostajemy ich bardzo dużo i zawsze staramy się odpowiadać jak najszybciej. Jednak termin ostateczny to 14 dni roboczych.

Tak, prowadzimy takie konsultacje.

Tak jak do wizyty w gabinecie (opisane na stronie) –  jedyna różnica to wcześniejsze wysłanie na maila  wyników badań, dzienniczka i wywiadu żywieniowego (max 2 dni przed konsultacją) oraz połączenie na skype (w danym dniu i o danej godzinie osoba konsultowana dzwoni do nas na skype). Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj – kliknij i zobacz i tutaj – kliknij i zobacz . Proponuję się z nimi zapoznać. Po umówieniu się na konsultację wysyłamy również  na podany adres mailowy instrukcję przygotowania się do spotkania.

Tak. Opieka mailowa wliczona jest w cenę programu żywieniowego w ramach dwóch maili miesięcznie. Jednakże, jeśli masz sporo pytań lub wątpliwości – wyjaśnimy wszystko na konsultacji lub podeślemy Ci indywidualną propozycję opłaty za opiekę mailową. Nie ma możliwości opieki telefonicznej.

Płatność

Płatność u nas dopuszczamy tylko przelewem. Napisz do nas, a podamy Ci dokładne dane.

Takie przypadki rozpatrujemy indywidualnie. Jeśli potrzebujesz ustalenia innej formy rozliczeniamaila na adres poradni:  (termin odpowiedzi do 14 dni roboczych). Z tytułem: Zapytanie o obniżenie ceny usług.

Kontakt

Nasz adres mailowy to: sandiet.pl@gmail.com

keyboard_arrow_up