Poradnia SanDiet

SanDiet – z nami Ci się uda!

Naszym wyróżnikiem jest innowacyjne i nietypowe podejście do tematów zdrowia i diety. Zawsze bierzemy pod uwagę wiele składowych i szukamy złotego środka. Podejście stricte naukowe jak i zwrot ku naturalnym, tradycyjnym rozwiązaniom jest naszą mocną stroną. Naszych podopiecznych i ludzi, którzy nam zaufali przeprowadzamy przez proces zmian tak, by uzyskali maksimum korzyści dla siebie i najbliższego otoczenia.

Zalecenia dietetyczne, plan suplementacji jak i jadłospis są opracowywane indywidualnie na potrzeby poszczególnych pacjentów, na podstawie wyników badań krwi oraz wywiadu żywieniowego przeprowadzanego podczas spotkania na żywo lub online.

Pomagamy osiągać cele naszych pacjentów

Nasza działalność opiera się na udzielaniu porad dietetycznych w różnych jednostkach chorobowych, prowadzeniu szkoleń, webinarów oraz występowaniu w roli eksperta w różnych wystąpieniach medialnych i kulturowych. Jesteśmy kontaktowymi i przyjaznymi osobami. Dbamy o dobrą atmosferę podczas współpracy i chcemy by zawsze była to relacja wygrany-wygrany.

Szerzymy wiedzę żywieniową

Pokazujemy, że rozwiązania istnieją nawet w przypadkach standardowo uznawanych za nieuleczalne. Jesteśmy współautorkami dwóch książek „Rozszyfruj swoją krew. Praktyczny poradnik dla każdego.” Na temat rozczytywania badań krwi takich jak morfologia, lipidogram i hormony tarczycy. Drugą współtworzoną wraz z Natalią Czekalską książką jest „Autoimmunologia podróż po zdrowie”.

Otwarta głowa i brak gotowych schematów

Wielokrotnie na bazie historii zdrowotnych naszych pacjentów przekonałyśmy się jak determinujące znaczenie dla zdrowia ma odpowiednio dobrany program żywienia. W wielu przypadkach, w których medycyna konwencjonalna „rozkłada ręce” odpowiednio dobrana dieta, suplementacja i zmiana stylu życia rozwiązuje problem choroby. Prowadząc liczne szkolenia i webinaria edukujemy setki osób, wyposażając je w niezbędną wiedzę i rozwiązania dla zdrowia.

Samorozwój i edukacja

Każdego dnia pogłębiamy i doskonalimy swoją wiedzę i doświadczenie. Konferencje, szkolenia, książki, artykuły to nasz żywioł. Jednak najwięcej uczysz nas Ty. Nie tylko same się edukujemy, ale także szkolimy innych specjalistów z naszej branży. To historie i przypadki klientów są najcenniejszą lekcją i nauką. To dzięki temu rozwijamy się i szukamy najlepszych rozwiązań. Duży nacisk kładziemy również na edukację w zakresie zdrowego trybu życia i proces rozwoju osobistego pacjentów.

keyboard_arrow_up