Pierwsza konsultacja

  1. Strona główna
  2. chevron_right
  3. Usługi
  4. chevron_right
  5. Pierwsza konsultacja

Jak wygląda pierwsza konsultacja?

Pierwsza wizyta jest wizytą zapoznawczą i opiera się w dużej mierze o szereg pytań dotyczących trybu życia, historii zdrowotnej, stylu jedzenia, prowadzonego leczenia, przyjmowanych leków oraz suplementów, czy wcześniejszych prób podejmowania zmian. Podczas pierwszej wizyty analizujemy wyniki badań krwi i edukujemy Cię, w jaki sposób wpłynąć na ich poprawę za pomocą diety, suplementacji oraz zmianach w stylu życia. W zależności od danego przypadku przebieg wizyty może się różnić i jest płynnie dostosowywany do potrzeb osoby, z którą rozmawiamy.

Konsultacja online – czym się różni?

Wizyta online praktycznie nie różni się od wizyty w gabinecie. Procedura spotkania przebiega w taki sam sposób. Zawsze pracujemy twarzą w twarz (wyjątek stanowi sytuacja, kiedy u którejś ze stron pojawią się niespodziewane problemy techniczne). Podczas rozmów na skype widzimy się dzięki kamerze. To pozwala oceniać wygląd podobnie jak w gabinecie. Jedyną namacalną różnicą pomiędzy spotkaniem on-line, a wizytą  w gabinecie jest brak możliwości wykonania przez nas analizy składu ciała i pomiaru obwodów. Często prosimy w takim wypadku o dostarczenie wyników pomiaru z innego urządzenia oraz monitorowanie wagi i obwodów w samodzielnym zakresie. Natomiast możliwość spotkania online ułatwia wielu osobom skorzystanie z naszych usług. Mamy podopiecznych z całego świata oraz różnych miast Polski.

Co dzieje się po wizycie?

Dzięki szeroko zebranym informacjom zebranym podczas wizyty i interpretacji badań dostosowujemy plany dietetyczne pod Twoje potrzeby. Plany są wysyłane drogą mailową do klientów w formie indywidualnie opracowanych plików pdf. Zawierają one konkretne zalecenia, przepisy oraz podstawową gramaturę produktów w opracowywanych dietach. Dodatkowo rozpisujemy odpowiedne plany skutecznej suplementacji, która wspiera powrót do zdrowia. Często lepiej działającej niż niektóre leki.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Menu