Pierwsza konsultacja

Jak wygląda pierwsza konsultacja?

Pierwsza wizyta jest wizytą zapoznawczą i opiera się w dużej mierze o szereg pytań dotyczących trybu życia, historii zdrowotnej, stylu jedzenia, prowadzonego leczenia, przyjmowanych leków oraz suplementów, czy wcześniejszych prób podejmowania zmian. Podczas pierwszej wizyty analizujemy wyniki badań krwi i edukujemy Cię, w jaki sposób wpłynąć na ich poprawę za pomocą diety, suplementacji oraz zmianach w stylu życia. W zależności od danego przypadku przebieg wizyty może się różnić i jest płynnie dostosowywany do potrzeb osoby, z którą rozmawiamy.

Konsultacja online – czym się różni?

Wizyta online praktycznie nie różni się od wizyty w gabinecie. Procedura spotkania przebiega w taki sam sposób. Zawsze pracujemy twarzą w twarz (wyjątek stanowi sytuacja, kiedy u którejś ze stron pojawią się niespodziewane problemy techniczne). Podczas rozmów na skype widzimy się dzięki kamerze. To pozwala oceniać wygląd podobnie jak w gabinecie. Jedyną namacalną różnicą pomiędzy spotkaniem on-line, a wizytą  w gabinecie jest brak możliwości wykonania przez nas analizy składu ciała i pomiaru obwodów. Często prosimy w takim wypadku o dostarczenie wyników pomiaru z innego urządzenia oraz monitorowanie wagi i obwodów w samodzielnym zakresie. Natomiast możliwość spotkania online ułatwia wielu osobom skorzystanie z naszych usług. Mamy podopiecznych z całego świata oraz różnych miast Polski.

Co dzieje się po wizycie?

Dzięki szeroko zebranym informacjom zebranym podczas wizyty i interpretacji badań dostosowujemy plany dietetyczne pod Twoje potrzeby. Plany są wysyłane drogą mailową do klientów w formie indywidualnie opracowanych plików pdf. Zawierają one konkretne zalecenia, przepisy oraz podstawową gramaturę produktów w opracowywanych dietach. Dodatkowo rozpisujemy odpowiedne plany skutecznej suplementacji, która wspiera powrót do zdrowia. Często lepiej działającej niż niektóre leki.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Na wizycie poznajemy Ciebie i Twoje cele. Przygotuj się na pytania dotyczące Twojego trybu życia, historii zdrowotnej, stylu jedzenia, wcześniejszych prób podejmowania zmian. Im lepiej wiemy jak funkcjonujesz, na co chorujesz, jak podchodzisz do zdrowia i diety oraz jakim czasem dysponujesz tym lepszy program żywieniowy możemy dla Ciebie przygotować. Obowiązuje nas zachowanie tajemnicy zawodowej, więc odpowiedzi, których udzielisz zostają między nami.

Zazwyczaj 50-60 minut. Przebieg wizyty może ulec zmianie ze względu na indywidualne rozpatrywanie przypadku. Osoby z dużą ilością badań oraz bardzo poważnymi schorzeniami zapraszamy na dłuższe wizyty, by mieć optymalną ilość czasu na omówienie potrzebnych danych.
Swoją indywidualnie dostosowaną dietę (na podstawie wywiadu żywieniowego, badań laboratoryjnych, Twoich preferencji i trybu życia) otrzymasz od 7 do 14 dni od daty pierwszej wizyty.
*Termin odbioru może ulec zmianie, jeśli będzie konieczna dalsza diagnostyka, konsultacja lekarska itp.

Spisz swoją aktualną wagę. Przemyśl, jakie chcesz zadać pytania i najlepiej spisz je sobie, aby Ci nie uleciały.Przed konsultacją kontrolną spisz dzienniczek żywieniowy. Najlepiej zrobić to w aplikacji/kalkulatorze dietetycznym typu myfitnesspal. Przeanalizujemy jak realizujesz plan diety, suplementacji. Porównamy wyniki oraz postępy i odchodzenie kolejnych dolegliwości zdrowotnych. Nakreślimy jaki jest dalszy etap współpracy, a w razie konieczności rozwiejemy wszelkie wątpliwości i wprowadzimy potrzebne zmiany.Wizyty kontrolne w zależności od Twoich potrzeb są ukierunkowane na edukację, motywację, rozwój, analizę błędów i korektę.

Zazwyczaj wizyta kontrolna trwa 30 minut. W skomplikowanych przypadkach umawiamy dłuższe spotkania, by omawiać na bieżąco dokumentację medyczną oraz dostosowywać plan diety i suplementacji. Co kilka miesięcy, PROSIMY O POWTÓRZENIE WYBRANYCH BADAŃ. Często również odsyłamy na wizytach do innych specjalistów z różnych dziedzin, koniecznych w danym przypadku by wspomóc powrót do zdrowia.
JAK DŁUGO TRWA WSPÓŁPRACA?
Długość współpracy jest bardzo indywidualną sprawą. Jeśli uznasz, że doszliśmy do celu, możesz zakończyć współpracę na tym etapie, o długości współpracy zawsze decydujesz Ty.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem (regulamin do ściągnięcia).

keyboard_arrow_up