Pierwszy warsztat z dietoterapii w praktyce za nami!

Pierwszy warsztat z dietoterapii w praktyce za nami. Szczerze uważamy, że to jest zaj…ste szkolenie. Same chciałybyśmy móc pójść do jakiegoś specjalisty na takie praktyczne zajęcia. Wiedza w najważniejszym podsumowaniu i pigułce. Praktyka układania planów, omawiania przypadków, dokumentacji, przypadki z gabinetu, omawianie wyników. Dzień przeminął jak 5 minut, a praca cały czas wrzała.

Dziękujemy bardzo całej zaangażowanej grupie za Waszą obecność i otwartość. Czekamy już z niecierpliwością na kolejny, drugi poziom 8 czerwca w Warszawie oraz 13-14 lipiec (pierwszy i drugi poziom) w Poznaniu.

Do dziś dostajemy od Was masę pozytywnych opinii na temat tego warsztatu. Podobnie jak o dietoterapii, którą prowadziłyśmy w 4 poziomach po 2 dni przez ostatnie kilka lat, na której łącznie było ponad 1000 osób. Warsztat dietoterapia w praktyce powstał właśnie na Wasze prośby o wzmowienie szkolenia. Zrobiłyśmy je w dużej pigułce oraz z nastawieniem na praktykę i cieszymy się, że właśnie tak, bo wiemy, że to unikalna wartość.


Zainteresował Cię artykuł?

Poszerz swoją wiedzę o wybrane produkty z naszego sklepu – solidna dawka praktycznej wiedzy!

Dieta lekkostrawna

149,00  brutto

Wspieraj trawienie i leczenie żołądka oraz jelit, odkrywając harmonię smaku dzięki mojej…
Kategoria: Artykuł, Dieta, Zdrowie
Tagi: dieta, dietetyk, dietoterapia, szkolenia

Podziel się tym artykułem:

Chcesz więcej darmowej wiedzy?

Obserwuj mnie w social mediach:

Instagram
keyboard_arrow_up