Ewelina Hanuszewicz

  1. Strona główna
  2. chevron_right
  3. Poradnia SanDiet
  4. chevron_right
  5. Ewelina Hanuszewicz

O mnie

Od zawsze wiedziałam, że chcę wykonywać zawód, który wiąże się z pomaganiem innym. Wybrałam dietetykę i nie żałuję swojego wyboru, ponieważ odzyskane zdrowie i uśmiech na twarzach pacjentów to najlepsza nagroda za wykonaną pracę.

Wykształcenie

Ukończyłam studia licencjackie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy na kierunku dietetyka ze specjalnością dietetyki klinicznej. Aktualnie kontynuuję swoją edukację na studiach magisterskich ze specjalnością żywienie w różnych etapach ontogenezy na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Zainteresowania

Od początku mojej przygody z dietetyką najbardziej interesowały mnie zagadnienia związane z dietetyką kliniczną, a zwłaszcza choroby tarczycy, które są plagą dzisiejszych czasów.

Dlaczego warto?

Bo zdrowie mamy tylko jedno, a prawidłowe żywienie i zdrowy styl życia to jedne z głównych czynników, które wywierają na nie ogromny wpływ. Dlatego stale poszerzam swoją wiedzę i dążę do tego, by być na bieżąco.

Metodyka

Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie, bo każdy z nas jest inny i ma różne potrzeby. Zawsze staram się jak najlepiej dopasować dietę do pacjenta, by stanowiła realny do zrealizowania cel, którego osiągnięcie będzie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Menu