Jeść, czy nie jeść, oto jest pytanie

Jeść, czy nie jeść, oto jest pytanie

Jeść, czy nie jeść, oto jest pytanie? Jeśli, na co dzień jesz zdrowo, trzymasz się wyśrubowanych zaleceń i określonej diety to ODPUŚĆ SOBIE i zjedz to, na co masz ochotę. Jeśli ją masz.

To tylko jeden dzień spośród większości, kiedy trzymasz się tzw.czystej miski. Taki odpust, nie powinien, więc zniweczyć Twoich starań, a może być super ulgą dla psychiki, jeśli czujesz, że Ci to potrzebne.

Wybierz to, co najbardziej lubisz i na co najbardziej masz ochotę i to sobie nałóż w ilości 1 SZTUKI! Jak zjesz, to, co na talerzu i jeszcze będzie Ci mało to wtedy sobie dołóż. Nie rób tak, że jesz oczami i nakładasz sobie wszystko, co tylko na talerz, wtedy zjesz zdecydowanie więcej.

Ciasta i słodkie wybieraj tylko te, które naprawdę lubisz i przed którymi cieknie Ci ślinka. Nałóż sobie kawałek, a nie 5 różnych tafli ciasta, czy pączków. Dopiero kiedy zjesz to, co na talerzu bierz się za ewentualną dokładkję.

Jeśli chcesz spróbować kilku ciast to ukryj sobie 1/3 serwowanego kawałka. W ten sposób kiedy nałożysz sobie 3 różne i tak zjesz tyle, co w jednym kawałku. Im więcej słodkiego chcesz zjeść tym bardziej nie dodawaj dziś cukru do kawy ani herbaty.


Zainteresował Cię ten temat?

Poszerz swoją wiedzę o wybrane produkty z naszego sklepu – solidna dawka praktycznej wiedzy!

Dieta na redukcję, dieta na odchudzanie

Dieta na redukcję

149,00  brutto

Schudnij zdrowo, smacznie i bez jo-jo. Zapobiegaj nawrotom wagi. Wreszcie schudniesz trwale!…

Dieta lekkostrawna

149,00  brutto

Wspieraj trawienie i leczenie żołądka oraz jelit, odkrywając harmonię smaku dzięki mojej…
Kategoria: Dieta, Porady dietetyka, Zdrowie
Tagi: ciasta, dieta, dietetyk, słodkie przekąski, słodycze, zdrowie

Podziel się tym artykułem:

Chcesz więcej darmowej wiedzy?

Obserwuj mnie w social mediach:

Instagram
keyboard_arrow_up