Łap dla siebie chwile

Łap chwile dla siebie

W naszym życiu nie ma ważniejszego zdania niż to zdanie, które mamy o nas samych”.

Jak często robisz to co podpowiada Ci serducho nie oglądając się na innych? Dbasz o swoje wewnętrzne dziecko? Pielęgnujesz swoje szczęście? To niezwykle ważna rzecz, by dążyć do bycia ze sobą w zgodzie i lubić siebie niezależnie od wyglądu, wagi, opinii innych czy pory roku.

Nie czekaj aż schudniesz kilogram, 5, 10 kg czy 500 gram – bo co jeśli żadem wynik Cię nie zadowoli nawet za 20 kg nie będziesz z siebie dumna/dumny?!

Nie czekaj do urlopu żeby złapać promienie słońca – a co jeśli będzie żałosna pogoda na Twoim urlopie? Albo zdarzy się coś nieprzewidzianego co odsunie Twój wyjazd?!

Nie czekaj aż pójdziesz na plac zabaw z dzieckiem żeby bezkarnie się pobawić (bo dorosłym przecież nie wypada) – a co jeśli zobaczysz, że inni dorośli siedzą grzecznie na ławkach i tylko patrzą na dzieciaki zamiast się z nimi bawić i będzie Ci wstyd zacząć hasać przed nimi?!

Nie czekaj aż skończysz wszystkie milion obowiązków żeby dać sobie moment relaksu – bo możesz paść na twarz ze zmęczenia i odprężyć się dopiero za tydzień/miesiąc a może dopiero za kilka lat, bo zawsze jest coś do zrobienia.


Zainteresował Cię ten temat?

Poszerz swoją wiedzę o wybrane produkty z naszego sklepu – solidna dawka praktycznej wiedzy!

Kategoria: Artykuł, Zdrowie, Zdrowy styl życia
Tagi: dieta, relaks, zdrowie

Podziel się tym artykułem:

Chcesz więcej darmowej wiedzy?

Obserwuj mnie w social mediach:

Instagram
keyboard_arrow_up